Informatyka

Poznaj dogłębnie zasady, którymi rządzi się informatyka.

Informatyka

Aktywne filtry

50,00 zł

Język PHP w swojej 7 wersji stanowczo wprowadza wiele nowych funkcjonalności. W książce przedstawiono najważniejsze algorytmy sortowania i wyszukiwania włącznie z ich implementacją na kilka sposobów, omówiono struktury danych (tablice, listy, drzewa, kopce) wykorzystywane w programowaniu, z naciskiem na język PHP (wyjaśniono np. że tablica w PHP nie jest tablicą znaną z innych języków programowania). Książka jest bardzo przyjemna, a dodatkowo niesie ze sobą całkiem sporą wiedzy związanej a algorytmami i strukturami danych

Ostatnie sztuki w magazynie
45,00 zł

Książka opisuje metody, jakimi należy się kierować, aby przeprowadzić refaktoryzację w kierunku wzorców projektowych. Dużym plusem książki jest to, że oprócz samych zasad, znajdziemy w niej również wyjaśnienie dlaczego postępować tak, a nie inaczej, i jak należy postrzegać wzorce projektowe.

Ostatnie sztuki w magazynie
55,00 zł

Książka doskonale opisuje procesy refaktoryzacji. Dzięki niej dowiesz się jak testować kod, jak znajdować w nim problemy, jak organizować poszczególne elementy systemu oraz jak przekształcać kod, aby mógł być bez problemu ponownie użyty.

Ostatnie sztuki w magazynie
53,00 zł

Obowiązkowa pozycja programisty. Dzięki niej dowiesz się jakie konwencje obowiązują podczas tworzenia nazw używanych w programach, jak pisać kod, żeby był czytelny, zrozumiały i przejrzysty, poznasz zasady tworzenia oprogramowania sterowanego testami (TDD) oraz nauczysz się oczyszczać kod.

Ostatnie sztuki w magazynie
30,00 zł

Dowiedz się jak wykonywać, a przede wszystkim jak bronić się przed skanowaniem portów, atakami lustrzanymi, atakami SQL Injection, łamaniem haseł za pomocą narzędzie Hashcat. Zdobądź wiedzę, dzięki której Twój serwer będzie bezpieczny w sieci.

Ostatnie sztuki w magazynie
30,00 zł

Życie programisty to nie tylko samo klepanie kodu. Dowiedz się, kiedy mówić "nie", a kiedy "tak", jak zarządzać czasem czy tworzyć profesjonalny kod. Książka zdecydowanie przyda się każdemu programiście - zarówno początkującemu jak i zaawansowanemu.

Ostatnie sztuki w magazynie