Muzyka

Muzyka jeszcze nigdy nie była tak blisko.

Muzyka

Aktywne filtry

80,00 zł

Najnowszy śpiewnik ks. Jana Siedleckiego (wydanie XLI). Posiada rekomendację Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Komisji Episkopatu Polski. Wydanie zostało starannie dopracowane, wybierając z poprzednich wydań to co było dobre, a odrzucając naleciałości, które były nietrafionymi pomysłami.

Pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego organisty czy osoby odpowiadającej za muzykę w parafii.

Ostatnie sztuki w magazynie
36,25 zł

Każda osoba pełniąca służbę w Kościele - przede wszystkim organiści i osoby duchowne - muszą doskonale znać zasady panujące podczas liturgii. Niniejsza książka szczegółowo omawia zagadnienia związane z liturgią w Kościele Rzymskokatolickim.

Ostatnie sztuki w magazynie
8,25 zł

Publikacja zawiera opracowanie czytań mszalnych (włącznie z psalmami, Męką Pańską oraz komentarzami) od Wielkiego Czwartku do Wielkiej Soboty (włącznie). Stanowi to wielkie ułatwienie dla organistów, lektorów, księży, a nawet osób świeckich w odpowiednim przygotowaniu się i przeżyciu Triduum Sacrum.

18,99 zł

Mały, poręczny, a do tego elegancki i idealnie pasujący do kościelnych ławek. Śpiewnik parafialny może stanowić świetną pomoc dla parafian, aby mogli śpiewać podczas Mszy i nabożeństw.

Ostatnie sztuki w magazynie
9,00 zł

Publikacja stanowi świetne uzupełnienie do śpiewnika parafialnego - zawiera teksty pieśni wielkopostnych (pasyjnych oraz pokutnych) oraz teksty Gorzkich Żalów. Ze względu na rozmiary może być bez problemu ustawiana na ławkach kościelnych.

Ostatnie sztuki w magazynie
39,99 zł

Wznowione wydanie świetnie przyjętego śpiewnika stworzonego przez zespół MusicamSacram.pl. Publikacja zawiera najważniejsze łacińskie oraz polskie śpiewy wykorzystywane podczas Adwentu. Nie zabrakło również propriów mszalnych na poszczególne niedziele tego okresu oraz podania nawet kilku wersji pieśni, tak aby Czytelnik mógł sam zobaczyć jak wyglądały zmiany w tekście wraz z postępowaniem czasu.

Obecne wydanie jest wydrukowane na papierze wyższej jakości, co zwiększa komfort korzystania ze śpiewnika.

Ostatnie sztuki w magazynie
55,00 zł

Wznowione wydanie śpiewnika stworzonego przez zespół MusicamSacram.pl, który zawiera praktycznie wszystkie nabożeństwa, z którymi spotykają się polscy organiści. Obecne wydanie zostało uaktualnione i poprawione. Zdecydowanie pomaga w ciągu roku liturgicznego.

Ostatnie sztuki w magazynie
26,00 zł

Śpiewnik zawiera 28 opracowanych kolęd i jest kolejną publikacją z cyklu "Pomoce dla organistów" Macieja Skoczka. W książeczce znajdują się kolędy znane i te mniej popularne. Harmonizacje są mniej lub bardziej rozbudowane, ale nie powinny sprawiać kłopotu początkującym muzykom.